انجمن علمی کامپیوتر

دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

برگزاری مسابقات برنامه نویسی انتخابی تیم دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از شما علاقه مندان به برنامه نویسی تقاضا می شود تا جهت انتخاب شدن در تیم برنامه نویسی ACM دانشگاه آزاد واحد مشهد به انجمن علمی کامپیوتر واقع در دانشکده مهندسی مراجعه فرمایید. مهلت ثبت نام حدکثر تا پنج شنبه 22 آبان است. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه انتخابی, نیاز به تخصص آن ندارید و با حداقل معلومات […]

ادامه نوشته 0 علاقه دیدگاه‌ها خاموش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های برنامه نویسی از قبیل بازی سازی،  برنامه نویسی وب و ثبت نام در این کلاس ها به انجمن علمی کامپیوتر مراجعه شود.

ادامه نوشته 0 علاقه دیدگاه‌ها خاموش

اولین همايش توسعه بازی‌های رایانه‌ای در امفی تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد مشهد در روز یکشنبه 7 اردیبهشت و در حضور بیش از 120 نفر از علاقه مندان به حوزه GAME برگزار شد. در این همایش که توسط انجمن علمی کامپیوتر برنامه ریزی و اجرا می‌شد، پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی، جناب آقای مهندس بدیع ،از اعضاء هیئت علمی دانشگاه آزاد ، به سخنرانی پرداختند، و از […]

ادامه نوشته 1 علاقه دیدگاه‌ها خاموش

اولین همایش توسعه بازی های رایانه ای در دانشگاه آزاد مشهد و به همت انجمن علمی کامپیوتر برگزار خواهد شد. از همه دانشجویان علی الخصوص دانشجویان رشته کامپیوتر برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آید.

ادامه نوشته 0 علاقه دیدگاه‌ها خاموش

انتخابات انجمن های علمی دانشگاه آزاد مشهد در آبان ماه 1392 برگزار شد . جهت دریافت اطلاعات تکمیلی روی این لینک کلیک کنید.

ادامه نوشته 1 علاقه دیدگاه‌ها خاموش